Prosinec 2018

On neexistuje!

Dnes v 11:51 Tema Týdne
Paní učitelka z New Jersey prozradila prvňáčkům, že Santa neexistuje, už se do školy nevrátí, zprávu převzaly i Novinky.cz, já ležel v posteli a přemýšlel jsem nad tím vším, pročítaje si komentáře pod článkem. Kladl jsem si různé otázky, třeba jako udělala paní učitelka dobře? A došel jsem k názoru, že v žádném případě dobře neudělala, jelikož na to nemá právo. A teď mě ukamenujte, ale nejprve bych se vám to pokusil vysvětlit.

TOP 5: Bonus – o Američanech

Neděle v 11:31 Mých Top 5
Cestou domů mi napadl jeden článek tak vám ho sem vysypu, třeba se vám bude hodit při cestě do Států nebo se prostě jen pobavíte nebo tak něco, TOP 5 bonusových faktů, které se týkají Američanů a možná jste je nevěděli.


O krok blíže k domovu

Pátek v 14:10
Teď když jsem o další větší krok blíže k návratu domů a končí jeden z pro mě nejnáročnějších roků vůbec, si dovoluji malé ohlédnutí. Předběžné datum "září 2019" je pro mě klíčovým bodem z mnoha důvodů a vidím, že plno lidí (ani v mém blízkém okolí) si neuvědomují kolik práce a energie mě tohle všechno stálo a jak dlouho cestu jsem musel ujít, protože někdy ty zdánlivě malé krůčky prostě nejsou tak vidět jako ty obrovské. Váhu však mají oba druhy.

Někam jet, někam jít, něco si zařídit, je pro většinu osob naprosto normální a přirozená věc, pro těžce slabozrakého člověka může být splnění snu v podobě navštívení nějakého místa velká výzva, kdy našetřit si peníze prostě nestačí. Zvlášť, když vám doma vtloukají do hlavy, že jste mentál, co se o sebe do budoucna ani nepostará a vždy bude muset s někým žít a všude bude muset mít nějaký doprovod a k samostatnosti vás nevedou.

Recenze: All Male, All Nude

4. prosince 2018 v 12:19 Postřehy
Vánoce u mě letos zaklepaly brzo, znamenaje, já už dostal dárky nebo tedy aspoň od těch, kdo mě berou a vidí jako to / kdo jsem skutečně a dle toho taky obsahy balíčků vypadaly, dál už bude jen doma formalita, co si hraje na Vánoce. Rozhodl jsem se vám ukázat, kdo tedy vlastně, co mi zaklepalo na duši s pokusem otevřít vrátka od fochu s nápisem Vánoční nálada… sexy, neobyčejný, trochu extravagantní… kluci z Atlanty.

Každý rok máme s nejlepším kamarádem M. Vánoční setkání v naší oblíbené kavárně, rád se s ním dělím o své radosti i strasti a podělil jsem se s ním o své americké kamarády, ti jakoby se rozhodli, že já prostě Vánoce mít rád budu a buď šlo o skvělou náhodu nebo to geniálně vykoumali naschvál, já bych se vsadil, že se domluvili, ale kdo ví. Zaslali nám dárky totiž křížem a výsledkem tedy bylo, že jsme se prostě museli sejít a přestože oni zde být nemohou měli jsme s kým svou radost sdílet, když jsme si dary vyměnili a směli využít nabídnutou možnost udělat si skvělé odpoledne. Chodíme do roky do kavárny s výhledem na město, ale sedáváme v rohovém 'boxu' u steny, kde máme své soukromí, už se tam cítíme jak doma…. Oba jsme letos dostali dárek stejný… třeba zajímavý nápad i pro vás?