Říjen 2018

Písničky a vzpomínky

27. října 2018 v 14:26 Tema Týdne
Nestíhám, taky se mi do ničeho nechce, zase trpím depresemi, musím být nadmíru statečný a vlastně jsem na to všechno sám, jelikož rodina pomůže jen s tím, co se jim hodí do krámu, zbytek si musím zařídit sám, pro těžce slabozrakého člověka, kterého rodina k samostatnosti nevedla, jelikož ho považují mentála, co se stejně o sobe nepostará, je to někdy dost složité. Samozřejmě pracuji za asistence duševní a psychické podpory svých tří mušketýrů, co bych dělal, kdyby Mike nebydlel aspoň ve městě o které mi jde… byl bych ztracený…. Jo, a serou mě tyhle obrovské reklamy, demotivují mě ve psaní článků… ale stejně chci k novému TT něco řádného napsat.

Nepoužitelnost blogu.cz

23. října 2018 v 15:50
Maličkost? Vzpomínky? Mlaičko jsme si dal od blogu pauzu, měl jsem to teď divoké, 5 dní americká návštěva, pak divočina z návratu "do normálního procesu", nestíhal jsem sem zajít. Přijdu sem, že odpovím na milé komentáře a zde reklama v obsahu a druhá na boku, velká jak kráva, overley reklamy vypnuté... tohle je pro mě nejspíš poslední kapka. Blog.cz asi bude jen drobností, co vyvolává vzpomnky, reklama co se tvářila jak součást obsahu nebo ty velké panely z dalždicemi raklam jsou proti tomuhle nic, plus ty neustálé technické problémy... konečná, blog je dobrý už jen na oznamování nových článků na nové adrese :D Takhle to dál nejde, pokud je reklama výraznější a větší než obsah, který do ní zapadá.... sbohem blogu... :D

Bohnický hřbitov

13. října 2018 v 12:14 Zápisky

Někomu snad mohu připadat divný, když se dozví nebo si všimne, že o smrti přemýšlím poměrně dost často, já ale na tom neshledávám nic špatného, smrt patří k životu. Věta, kterou teď pronesu vyzní možná trochu prapodivně, ale prosím nic v tom nehledejte, mám rád hřbitovy. Jo, mám. Asi pro jejich typickou atmosféru, která přispívá k hlubšímu rozjímání. Měly by mě možná děsit, možná bych tam měl být deprimovaný a smutný, když chodím a pročítám si nápisy na všech těch pomnících, avšak až takhle tato místa na mě nepůsobí.