'Šepot v temnotě'

27. září 2018 v 18:47 |  Tema Týdne
Zdravím všechny, jsem již doma z amerického dobrodružství a smutek se mi v uvnitř mele s nádhernými protichůdnými pocity, protože to bylo jednoduše boží, ale o tom jindy, teď je tu nové téma týdne, které mě mile překvapilo, nemyslel jsem si, že vyhraje, původně jsem k němu nechtěl nic psát, avšak nedalo mi to, musel jsem. Ono koneckonců je to vlastně s posledními dny docela provázané.


Ale abych začal od začátku a nemotal páté přes deváté… jsem trekkie, tedy fanoušek fenoménu Star Trek (jo to už ledaskomu vysvětlilo kde co, ostatním to přiblížím), což tedy mj. V praxi znamená, že skálopevně věřím v existenci mimozemských civilizací a moc mi nedává smysl, když někdo říká, že jsme ve vesmíru sami a beru to jako nabubřelé pozemské kecy, rovněž mám také rád filmy a literaturu nebo seriály plné vizí jak svět bude vypadat za stovky let, jak se rozvinou technologie a tak. No a téma týdne mi teď přihrálo balón na mou stranu.

Ono totiž kolem téhle tématiky se bude točit knížka (povídek nebo samostatný díl), kterou píšu. Svou galaxii mám už dlouho, ale dosud mi nic nevyšlo, hrozně rád si vytvářím své vlastní světy, rasy, technologie… samozřejmě zahrnu mojí představu (jednu z nich) ohledně prvního mimozemského kontaktu.

První "díl" by se měl jmenovat 'Výkřiky z temnot' a musím se přiznat, že jedna z postav je silně inspirovaná mým americkým kamarádem, o kterém vám nejspíš povím později páč jsme spolu strávili pár famózních dní. On je totiž v něčem speciální a mě to prostě inspirovalo k nové rase. Ne, ještě to neví, ale co vím já je, že jsem zjistil, že také maluje, nejen skládá hudbu proto bych si moc přál, kdyby někdy, některou z mých knížek ilustroval v anglickém vydání, tuhle asi ne.

Já vím, jen tu tak plácám, ale ten "dojezd" je ještě tak nějak divoký - kupa fotek, videí, každý chce vědět podrobnosti… avšak chtěl jsem se vám aspoň takhle ozvat a hodit vám sem pár myšlenek, o kterých můžeme v komentářích diskutovat.

Téma týdne: První mimozemský kontakt.

Zajímavé příspěvky:

- Svitavy: Červená knihovna.
- Překlad: Nothing Compares 2 U (Prince) - Nic se ti nevyrovná
- Dnes je 11. září, proto je skladbou týdne New York, York .
- Nezapomeňte na další části z Hruščina výletu do NYC.
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Platan Platan | E-mail | Web | 30. září 2018 v 20:13 | Reagovat

Gratulujem k úspešnému výletu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama