Maličkosti, které potřebujeme

21. srpna 2018 v 13:55 |  Tema Týdne

Myslím, že stačilo vážení, moje trpělivost je nekonečná, ale jsou maličkosti, které potřebuji víc než je tento blog. Pečlivě vybírám články, tak aby seděly k tématu týdne, pokud je tam chci dát, pro někoho maličkost, někdo to má hned, já o tom přemýšlím i celý den, bytostně nesnáším, když na úvodní stranu dá něco co do TT nepatří, takže se skutečně snažím, bytostně nesnáším. Odměnou mi bylo nejednou vybrání do výběru na blog téma týdne, dalo mě to velkou motivaci vymýšlet další články a říkal si, že nesmím ty lidi zklamat, ale píšu pro radost tak co.Ve výsledku ale, jako vždy, já už od Čechů nic jiného nečekám, remci remci remci. Tak za prvé píšu pro lidi, ne pro sebe a snažím se jim něco dát, za druhé nepotřebuji se zviditelňovat, to dělám jinde u autorského psaní, totiž se snažím psát povídky, tohle jsou jen takové prkotiny.

Ale jo remci remci remci, nemám čas na blbosti, ale říkám si, že to třeba lidi potěší, ale kde to momentálně žiji, v ČR, takže pokus o kreativitu se neoceňuje, s editací článku s ochutnávkou sladkostí z Ameriky jsem měl takové problémy, díky blogu.cz - samozřejmě, že málem nevyšel, takové problémy, že jsem nevěděl kde mi hlava stojí a jsem tam zapomněl dát, nebo se mi neuložila jedna jediná věta o tom, že sladkosti i kontakt s "Domovinou" jsou maličkosti, které prostě potřebuji, co takové jedna věta způsobí? Remci, remci, remci remci.

Co na tom, že si dost běžně kupuje drobné sladké maličkosti a prostě je potřebuje, stejně jako někdo nepotřebuje kávu a tak, ti by snad lidem mohlo dojít, řeknu si bláhově. Když ne nic tak aspoň tohle. A šup už jsem v pytli mezi odpadky vhozen přímo výběrčím (divné slovo, ale tak si říkají), válím se v plastovém pytli těmi, kdo strčí na téma týdne cokoliv a jen se tím zviditelňují a jejich článek nemám ani hlavu ani patu. Nevadí mi jiný názor, vadí mi neschopnost lidí se vcítit do druhé osoby, tahle pomíjená maličkost je další co potřebuji, a připustit si, že i když oni souvislost nevidí, i tak tam může být.

To mám za to. Za snahu. Křivd si užívám dost doma, ten článek, kde jsem to popisoval, tedy jednu ze situací, se mimochodem do výběru dostal, ale co na tom, že? A asi proč? Protože byl mimo mísu? Portál kloudně nefunguje, když už najdete vhodné téma kam článek, který vás spolu se dvěma pokračováními stál hodně času a námahy můžete dát a vynaložíte další hodinu s editací, protože editor prostě neposlouchá…. Člověk stejně přes veškerou snahu skončí s tím, že se na něj řve, že se jen zviditelňuje… podle hesla "Když já nevidím, souvislost, tak tam není".

Vysvětlil jsem v úvodu článku, to už se uložilo, proč jde o sladkosti americké… že by protože potřeba kontaktu s "domovinou"? Že by? No to se tam vlastně říká… že by další vlastně nepodstatnost, kterou potřebuji? Vážně v tom souvislost s TT není? Vážně? Tak znova Téma Téma je: Zbytečnosti, které nutně potřebujeme. Kolik lidi potřebuje aspoň maličkou sladkost, jistě by se bez té zbytečnosti obešel, ale stejně jde koupí si tyčku, prostě jí potřebuje… bez sladkého nemůže ani den být…. A!!!! Co teprve zbytečnost v podobě sladkostí ze země kterou cítím jako domovinu i když jsem se narodil v ČR? Já ten kontakt prostě potřebuji, zbytečnost, drobnosti, které mi vlastně k ničemu nejsou, ale já je potřebuji, nutně ochutnat něco odtamtud a tam a mít s tím kontakt. I když nic jiného… pro mě tohle jsou zbytečnosti, které potřebuji a to v článku ukazuji. Vážně to z TT nesouvisí? Hned se na mě sesypali 3 blogeři….

Chtěl jsem blog smazat nebo se vykašlat na téma týdne, blog je zbytečnost, kterou NEPOTŘEBUJI, ale docela mě baví, ale neudělám to. Během týdne uveřejním ostatní dva díly a budu si trvat na tom, že to z TT souvisí. A to jakože budu. Jsou to mé jediné 3 články v zásobě pak nic nemám… a myslím si, že chuť cokoliv psát pro blog mě přešla… protože normálně píši články pro TT čerstvé, už zjevně žádný nebude, nemám tolik času a za to aby na mě někdo řval mi to nestojí. Buďte k sobě víc vnímavý a tolerantnější… ne…. Už neuveřejním nic… Znovu opakuji, že jiný názor mi nikdy nevadí a vadit nebude… ale neohleduplnost a neochota se podívat na věc očima druhého mi vadí. Vám připadají jako zbytečnosti, já je nutně potřebuju. Kdyby aspoň neděl problémy portál, dosud jsem to tak necítil, ale hodinu editovat drobnostiv článku... po tom jak se tu na mě ječí, že prý se jen... škoda slov, tomuhle blogu už nevěnuji ani minutu. Ani tyčinky a žvýkačky, co jsem uchutnával už zveřejňovat nebudu.... a psát na téma týdne? Pche.... proč? Když po hodinách, kdy si to nechávám projít a čase, kdy to píšu se jen zviditelňuju? Má to smysl? Psát na blog jen tak? Psát můžu jinde.... a taky to už dělám, v aj ale a s jiným portálem mě to i víc baví, když se s ním nemusím hádat při editaci... mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Hledač Zdeněk Hledač | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 15:07 | Reagovat

tož hodně štěstí na tým novým portálu :-)

2 thebedlam thebedlam | 21. srpna 2018 v 15:14 | Reagovat

[1]: Díky, ale tam už štěstí mám....

3 Lucky Lady. Lucky Lady. | Web | 21. srpna 2018 v 16:44 | Reagovat

Vyslovili sme svoj názor, a ty si na to tak vybuchol a zareagoval, že neznesieš iné názory a tobôž nie kritiku, takže si píš čo chceš, ako ti iné názory nevadia. Keby to tak nebolo, takto by si nereagoval. A bol to názor čisto troch blogerov, ostatným sa mohol tvoj článok páčiť a zdať sa, že súvisel s témou. A už len to, že si sa už dostal do výberu, tak by si sa mal tešiť, a asi to značí o tom, že píšeš kvalitné články. Len holt, raz napíšeme lepší článok, raz horší. Teraz nehovorím, že bol horší, len nám nedával súvis s témou. Ale takto na to reagovať... Ja ti len držím palce v reálnom živote, aby si takto zbytočne prehnane nereagoval na všetko, pretože to nie je dobré, ani pre teba, ani pre okolie. Škoda, že odchádzaš, no maj sa pekne, snáď ti inde bude lepšie. 8-)

4 padesatka padesatka | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 16:50 | Reagovat

[3]: Díky. Už jsem nechtěla reagovat, ale k Tvému komentáři se ráda připojím.

5 thebedlam thebedlam | 21. srpna 2018 v 17:13 | Reagovat

[3]: Ne, jiné názory mi nevadí. Reagovat musím, takovéto články přece máte nejraději, ne? Proč se s něčím patlat a pečlivě psát, když stačí taková to slátanina ve vzteku napasovaná na TT? Rozmyslete, co vlastně chcete.

Ano, před tím, jsem se do výběru nejednou dostal, pak teda nechápu... Padesátka je výběrčí, tak mě tam měla potkat. :-D Kdybych se jen zviditelňoval asi bych se tam nedostal. Hlavní je osočovat a odsuzovat něco čemu nerozumím, že... [4]:

Lucky Lady :-D ty vůbec o mě nevíš, tak nemluv o reakcích v reálném životě. Škoda že odcházím, vážně? Je to jen blog.

6 stuprum stuprum | Web | 22. srpna 2018 v 3:34 | Reagovat

Neber si to tak, některé životy žijou pro cestovaní a některé pro blog. :-D

7 thebedlam thebedlam | 22. srpna 2018 v 9:44 | Reagovat

[6]: Hezky řečeno, děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama