Srpen 2018

TOP 5 – Faktů na téma televize

Včera v 16:23 Mých Top 5

Již několik let nevlastním televizi a nijak tu bednu nepostrádám, jen mi každý měsíc žrala peníze za satelitní kartu a zbytečně zabírala místo v mém malém pokoji, na počítači mohu zhlédnout cokoliv co potřebuji a kdy chci, vyvaroval jsem se tak bezcílného čumění na obrazovku jen proto, že jsem unavený a nechce se mi nic dělat a sledování něčeho co vysílají, jen proto že to vysílají a vůbec mě to nebaví… tohle všechno mi ale nezabrání v tom, abychom si ukázali top 5 faktů na téma televize.

Co mi chybí na blogu.cz

7. srpna 2018 v 10:35 Tema Týdne

Myslím si, že je velice dobře, že vyhrálo tohle téma týdne, i když mnoho dobrých blogerů odtud odešlo a tuhle šanci nedostali, ale trošku mě mrzí, že je skutečně co napravovat a přitom potkávám dost článků, kde se hovoří, že autorovi tu nic nechybí, přitom i ten nejméně náročný bloger chce, aby se nemusel zlobit s technickými problémy, asi jsou zde krátce, tak jsou spokojení, ale pokud dostanu šanci vyslovit se, měl bych mluvit, takhle skvělá šance otevřeně hovořit o blogu.cz a vylepit to na hlavní stránku, aby to každý viděl asi už nebude. A nemusí to být přece pojato jako kritika, ale je možné dodat konstruktivní nápady, jak tenhle "teda tak strašně skvělý" portál ještě vylepšit, ne? A co tu chybí mě?

TOP 5 - Faktů o New Yorku

5. srpna 2018 v 10:20 Mých Top 5
Komu dát své srdce? U mě je odpověď jednoznačná, dal jsem své srdce New Yorku, od dětství mívám sny, jak se procházím městem, později jsem jej identifikoval jako NYC, jsem touto metropolí přitahován jako velice silným magnetem, nevím proč, nevím důvody, něco v krvi? Předkové? Proběhlo již několik řízení kvůli dědictví, ale krom tátova strýce někde v Austrálii (podle matky) se nic nenašlo. Minulé životy? To je kapitola sama pro sebe. Někdo touhle destinací skoro až pohrdá, někoho prostě jen neláká, někomu je ukradená a někdo by ses rád podíval, každopádně je vždycky zajímavé nahlížet pod pokličku jiných krajů a jejich jiných mravů, jak bych tak řekl, proto si pojďme ukázat TOP 5 faktů o New Yorku, které jste možná nevěděli. Snažil jsem se vybrat něco, co není tolik profláknuté.