Srpen 2018

Když lovím voloviny

28. srpna 2018 v 17:38 Tema Týdne
Lovím úsměv a vydávám se neohrožěně na výpravu za dalšími možnostmi jak druhým zlepšit den, lovím je s nadšením, někdy s napětím sil, je to fuška, ale mě to nevadí, jsem prostě takový lovec vašich hezkých zítřků a tak jsem si říkal, jak bych tak mohl ulovit nějaký ten váš úsměv nebo dokonce smích, přepadla mě nálada tropit uličnické kousky, tak jsem známou písničky prohnal na překladači kolika jazyky angličtinou, finštinou, litevštinou a zase zpět do češtiny abychom se pak výsledku mohli spolu zasmát. Ulovil jsem tohle:

2/3 - Velká ochutnávka amerických sladkostí

23. srpna 2018 v 20:37 Výzvy
V tomto díle velké ochutnávky amerických sladkostí se vrhneme převážně na tyčinky a takové záležitosti, první část, kdo jí ještě nečetl najdete tady, zabývám se tam převážně tekutou slastí pro můj zvědavý jazýček. Sladkosti jsou zbitečnostmi, které někteří z nás prostě potřebují a nedokáží si bez nich den a rovněž chuť místa, jež považujete ať už kvůli genům či minulým životům... za svou "domovinu" může být někoho cosi nepostradatelného. Vybíral jsem rovněž příchutě, které v ČR chybí, tak se můžete také podívat jaké je mají jinde.

Maličkosti, které potřebujeme

21. srpna 2018 v 13:55 Tema Týdne

Myslím, že stačilo vážení, moje trpělivost je nekonečná, ale jsou maličkosti, které potřebuji víc než je tento blog. Pečlivě vybírám články, tak aby seděly k tématu týdne, pokud je tam chci dát, pro někoho maličkost, někdo to má hned, já o tom přemýšlím i celý den, bytostně nesnáším, když na úvodní stranu dá něco co do TT nepatří, takže se skutečně snažím, bytostně nesnáším. Odměnou mi bylo nejednou vybrání do výběru na blog téma týdne, dalo mě to velkou motivaci vymýšlet další články a říkal si, že nesmím ty lidi zklamat, ale píšu pro radost tak co.

1/3 - Ochutnávám americké sladkosti

21. srpna 2018 v 10:35 Výzvy

Už jsem tady několikrát zmínil, že (asi) vlivem předků (o níž ale nevím páč se v rodině nic netraduje, ale zase jsme hodně velká rodina) či snad vlivem minulých životů, fakt nevím se cítím býti doma jinde, protože se do New Yorku letos nedostanu rozhodl jsem se nechat si trochu té Ameriky přivést za mnou.

Jsem narozený v Česku, takže jsem ještě neměl možnost ochutnat americké "dobroty" a říkal jsem si, že na úvod by to byla super výzva. Rozdělím to do 3 dílů a dnes se budeme věnovat tekuté části té… docela slušné hromádky sladkostí. Do Česka je dováží Mr. Candy Bull, na ně mě ve své velké ochutnávce upozornil youtuber Stejk. Děkuju! Konec řečí, jdeme na to.

Jako z televize

18. srpna 2018 v 13:03 Tema Týdne

Moje máma teď tráví večery hlavně u televize, taky kouří, mnoho let byla na sebe pyšná jak se toho zlozvyku s tátou zbavili, teď mi připadá jakoby dělala všechno proto aby "šla tam za ním". To byly řeči o józe a jak o tom jak je ta bedna zbytečná, jak je ty detektivky už nebaví, nyní jede již pár týdnů blok Miami, Zákon a pak nějaký napůl romantický film, přesně vám to nepovím jelikož mávám sluchátka. Po té se máti přesune do ložnice, kde jí stojí na nočním stolku ošklivá úřední urna s manželovým popelem. Začarovaný kruh. Všechno to ale před pár dny korunovala tím, že se naprdla kvůli kravině a excelovala v dělání velblouda z komára, jakoby toho stresu neměla dost.

Hudební abeceda - Přehled

16. srpna 2018 v 17:06

A
B
C
D
E

TOP 5 – Faktů na téma televize

14. srpna 2018 v 16:23 Mých Top 5

Již několik let nevlastním televizi a nijak tu bednu nepostrádám, jen mi každý měsíc žrala peníze za satelitní kartu a zbytečně zabírala místo v mém malém pokoji, na počítači mohu zhlédnout cokoliv co potřebuji a kdy chci, vyvaroval jsem se tak bezcílného čumění na obrazovku jen proto, že jsem unavený a nechce se mi nic dělat a sledování něčeho co vysílají, jen proto že to vysílají a vůbec mě to nebaví… tohle všechno mi ale nezabrání v tom, abychom si ukázali top 5 faktů na téma televize.

Co mi chybí na blogu.cz

7. srpna 2018 v 10:35 Tema Týdne

Myslím si, že je velice dobře, že vyhrálo tohle téma týdne, i když mnoho dobrých blogerů odtud odešlo a tuhle šanci nedostali, ale trošku mě mrzí, že je skutečně co napravovat a přitom potkávám dost článků, kde se hovoří, že autorovi tu nic nechybí, přitom i ten nejméně náročný bloger chce, aby se nemusel zlobit s technickými problémy, asi jsou zde krátce, tak jsou spokojení, ale pokud dostanu šanci vyslovit se, měl bych mluvit, takhle skvělá šance otevřeně hovořit o blogu.cz a vylepit to na hlavní stránku, aby to každý viděl asi už nebude. A nemusí to být přece pojato jako kritika, ale je možné dodat konstruktivní nápady, jak tenhle "teda tak strašně skvělý" portál ještě vylepšit, ne? A co tu chybí mě?

TOP 5 - Faktů o New Yorku

5. srpna 2018 v 10:20 Mých Top 5
Komu dát své srdce? U mě je odpověď jednoznačná, dal jsem své srdce New Yorku, od dětství mívám sny, jak se procházím městem, později jsem jej identifikoval jako NYC, jsem touto metropolí přitahován jako velice silným magnetem, nevím proč, nevím důvody, něco v krvi? Předkové? Proběhlo již několik řízení kvůli dědictví, ale krom tátova strýce někde v Austrálii (podle matky) se nic nenašlo. Minulé životy? To je kapitola sama pro sebe. Někdo touhle destinací skoro až pohrdá, někoho prostě jen neláká, někomu je ukradená a někdo by ses rád podíval, každopádně je vždycky zajímavé nahlížet pod pokličku jiných krajů a jejich jiných mravů, jak bych tak řekl, proto si pojďme ukázat TOP 5 faktů o New Yorku, které jste možná nevěděli. Snažil jsem se vybrat něco, co není tolik profláknuté.